Такий вбудований світлодіодний світильник підійде для малих і середніх приміщень, площею до 15 квадратних метрів. Це більш економічна заміна традиційним світильників Downlight. М'який нейтральне світло рівномірно освітить приміщення і не буде подразником для ваших очей. Завдяки впровадженню в якості джерела світла світлодіодів, світлодіодний світильник вбудований споживає на 90% менше електроенергії, ніж його аналоги, які використовують лампи розжарювання.
Корпус виготовлений з алюмінію. Такий матеріал дозволяє більш ефективно розсіювати тепло від світлодіодів, дозволяючи їм залишатися в працездатному стані протягом 30000 годин. Драйвер йде в комплекті.
| Тип: | Вбудований |
| Робоча напруга, V: | 175-265 |
| Потужність, W: | 9 |
| Частота, Hz: | 50 |
| Захист від пилу та вологи: | IP20 |
| Температура світіння, К: | Нейтральне (4500) |
| Колір корпусу: | Чорний |
| Форма: | Круг |
| Ресурс роботи, годин: | 35 000 |
| Габаритні розміри, мм: | 114*22 |
| Світловий потік, Lm: | 720 |
| Вбудовуваний розмір, мм: | 90 |
| Матеріал корпусу: | Алюминий, поликарбонат |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип светильника | Встраиваемый |
| Направленный свет | Нет |
| Стиль исполнения | Лофт/индустриальный стиль |
| Материал плафона, подвесок | Алюминий |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Мощность лампы | 9 Вт |
| Напряжение сети | 185~265 B |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Черный |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Производитель | THE LIGHT |
| Страна производитель | Китай |
| Цветовая температура | 4500K |
| Световой поток | 720 лм |
| Форма | Круглая |
| Угол свечения | 120 град. |
| Установка | Потолочная |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 120 мм |
| Высота | 22 мм |
| Диаметр врезного отверстия | 90 мм |
| Вес | 0.3 г |
Информация для заказа
- Цена: 182 ₴



