
LED Лампа кулька Electro House G45 8W E14 4100K нейтрально білий 720Lm (EH-LMP-12612)
38 ₴
- Нет в наличии
- Код: EH-LMP-12612
+380 (95) 903-28-21
0978645034
Олександр,Юлія- +380 (93) 101-71-383806684694 Офіс менеджер,Life Vodafone
Лампа світлодіодна "куля" G45 Е14 8W 4100K марки ElectroHouse є енергозберігаючим електроприладом, який застосовується для освітлення різних приміщень. Незважаючи на її невеликі розміри вона має ефективний і яскравий світловий поток в 720 Lm. Випромінює м'яке нейтральне світіння (колірна температура 4100 К), яке сприятливо сприймає ваш зір. Виготовлена із високоякісних матеріалів за сучасними технологіями. Має величезний ресурс служби – 50000 годин та дворічну гарантію, а при стабільній роботі електромережі може прослужити ще довше.
.
Її можна використовувати за низьких і високих температур. Завдяки своїй формі вона дозволяє освітлювати навколо себе область із розгорнутим кутом 180 градусів. При експлуатації не нагрівається, оскільки має покращену тепловіддачу. Цей виріб стійкий до перепадів напруги і при стрибках напруги не мерехтить, а продовжує і надалі бездоганно працювати. Ще однією корисною властивістю цього виробу є сумісність із вимикачами з підсвічуванням. Ця лампа є не тільки надійною та економічною (її потужність всього 8W), але й безпечною – адже вона не містить шкідливих речовин.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Рефлектор | Нет |
| Цвет светодиода | Белый |
| Тип цоколя | Резьба |
| Цоколь | E14 |
| Мощность | 8 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 80 Вт |
| Минимальное рабочее напряжение | 180 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 260 В |
| Напряжение | 220 В |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Минимальная цветовая температура | 4100 К |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| Угол свечения | 180 град. |
| Срок службы ламп | 50000 час |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 720 лм |
Информация для заказа
- Цена: 38 ₴

