Лампа світлодіодна круглої форми E27 8W EH - LMP - 12622 від компанії ElectroHouse є найбільш енергоефективним джерелом освітлення. Служить відмінним замінником вже нікому не потрібних старих ламп розжарювання, люмінесцентних, галогенних або ртутних, в яких міститися шкідливі речовини. В даному випадку, Led -лампа виготовлена з високоякісних матеріалів, які повністю безпечні для людини і довкілля. Має чудовий білий світ, який легко і невимушено сприймають очі. Завдяки тому, що вона кругла, має розгорнутий кут освітлення на усі 180 градусів. Термін служби розрахований на 50000 годин, але в цілому вона може прослужити набагато довше. При роботі не нагрівається, і при можливих перенапруженнях не спотворює світіння і не мерехтить
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Форма лампочки | Шарик |
| Тип цоколя | Резьба |
| Цоколь | E27 |
| Мощность | 8 Вт |
| Минимальное рабочее напряжение | 180 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 240 В |
| Напряжение | 220 В |
Информация для заказа
- Цена: 41 ₴


