Лампа світлодіодна круглої форми E14 5W G45 EH-LMP-1262 від торгової марки ElectroHouse цє енергозберігаючий електропристрій, який застосовується для освітлення різних приміщень. Незважаючи на її невеликі розміри вона володіє ефективним і дуже яскравим світловим потоком 450Lm. Випромінює м'який білий світ, який сприятливо сприймає ваш зір. Виготовлена з високоякісних матеріалів за сучасними технологіями. Має величезний ресурс служби - до 50000 годин, а при стабільній роботі електромережі може прослужити ще довше. Її можливо використовувати при низьких і високих температурах. Завдяки своїй круглій формі вона дозволяє висвітлювати навколо себе область з розгорнутим кутом 180 градусів. При експлуатації не нагрівається і при скачках напруги не мерехтить, а продовжує і далі бездоганно працювати.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Форма лампочки | Шарик |
| Тип цоколя | Резьба |
| Цоколь | E14 |
| Мощность | 5 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 50 Вт |
| Минимальное рабочее напряжение | 200 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 230 В |
| Напряжение | 220 В |
Информация для заказа
- Цена: 37 ₴


