Серія вимикачів і розеток "Аватар" відповідає всім вимогам безпеки, а також виправдає ваші очікування щодо комфорту, дизайну та функціональності. Кріпильні частини призначені для частого використання (вкл/викл), а значить відвертає розхитування клавіш, що вже передбачає для вас довгострокове використання .
| ОСНОВНІ | |
|---|---|
| Виробник | Аватар |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал контакта | Латунь |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний ток | 10 А |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Внутрішній |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 10 мм |
| Длина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Основные | |
| Количество клавиш | 2 шт. |
| Максимальная нагрузка на линию | 250 Вт |
| Подсветка | True |
| Тип выключателя | Клавишный |
| Цвет кнопки | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 44 ₴


