| Артикул | EH-RB-S |
|---|---|
| Серія | Garant |
| Вид електрофурнітури | Вилка з заземленням |
| Колiр | Чорний |
| Матеріал | Каучук |
| Захист (IP) | IP44 |
| Номінальний струм In | 16 A |
| Робоча напруга | 220 – 250 В |
Вилка пряма Каучук призначена для заміни зламаної штепсельної вилки. Також є відмінним вибором якщо ви вирішили самостійно зібрати повноцінний подовжувач. Вилка EH-RB-S відрізняється високою якістю виготовлення і надійністю. Корпус виготовлений з удароміцного негорючого матеріалу, що дозволяє не турбуватись про випадкові падіння і удари, не боїться вібрації. Має відмінні електротехнічні характеристики. Має круглу форму контактів. Обладнана заземленням, що унеможливлює поразку електричним струмом. Стійка до навантажень і перепадів напруги в мережі. Максимально допустимий номінальний струм 16А і напруга 250В з частотою 50Гц. Підходить для приладів і техніки середніх потужностей. Призначена для використання в приміщеннях з агресивними експлуатаційними умовами - підвищена вологість, запилення і так далі. Міра захисту IP44.
Введення електропроводу пряме. Збірно-розбірна конструкція дозволяє здійснити швидкий монтаж.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Конструкция | Цельная |
| Материал корпуса | Каучук |
| Ввод провода | Прямой |
| Номинальный ток | 16 А |
| Напряжение | 250 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Степень защиты IP | 44 |
- Цена: 52 ₴




