Подовжувач SVT на котушці 20 м з перерізом проводу 2х1,5 мм2. Подовжувач будівельний. Для використання в побуті !
Котушка оснащена ручкою, яка забезпечує швидке і зручне змотування і розмотування кабелю, зручність в транспортуванні.
| виробник | SVT |
| країна виробник | Україна |
| тип подовжувача | на котушці |
| напруга | 220-250В |
| номінальний струм | 16А |
| частота струму | 50/60Гц |
| мережа | 220-250 Вольт |
| максимальне навантаження | 4,5 кВт |
| мах потужність у вигляді змотаному | 1000 Вт |
| мах потужність у вигляді размотанном | 4500 Вт |
| матеріал контактної групи | латунь |
| ступінь захисту | IP20 |
| матеріал корпусу | ударостійкий полістирол |
| перетин дроту | 2х1,5 мм2 |
| кліматичне виконання | УХЛ2 |
| матеріал вставки | негорючий пластик |
| довжина шнура | 20 метрів |
| кількість розеток | 4 шт EURO |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SVT |
| Страна производитель | Китай |
| Тип удлинителя | Удлинитель на катушке |
| Выключатель | Нет |
| Длина шнура | 20 м |
| Входная вилка | ЕURO |
| Выходная розетка | Евро |
| Количество жил | 2 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Сечение жил | 1.5 кв.мм |
| Выносная розетка | Нет |
| Намотка на рамку | Да |
| Способ намотки кабеля удлинителя | Ручная |
| Степень защиты IP | 20 |
| Защитная крышка | Нет |
| Защита от короткого замыкания | Нет |
| Состояние | Новое |
| Длина провода | 20 м |
| Максимальное сечение провода | 1.5 кв. мм |
| Минимальное сечение провода | 1.5 кв. мм |
| Защитные шторки | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 886 ₴

![Подовжувач на котушці 2х1,5 20 м [ORANGE] "SVT-Electric", фото 1](https://images.prom.ua/6150954561_podovzhuvach-na-kotushtsi.jpg)
![Подовжувач на котушці 2х1,5 20 м [ORANGE] "SVT-Electric", фото 2](https://images.prom.ua/6150954271_w159_h159_podovzhuvach-na-kotushtsi.jpg)
