
Стрічка негерметична біла 14.4W IP20 smd5050 60 led\m 7000-8000K (5м.)
67 ₴
- Нет в наличии
- Код: MTK-300W-5050-IP20-12
+380 (95) 903-28-21
0978645034
Олександр,Юлія- +380 (93) 101-71-383806684694 Офіс менеджер,Life Vodafone
ПРОДАЖ БАБІНОЮ 5м,ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1м
LED стрічки з холодним білим світлом - це інноваційна технологія освітлення, яка дозволяє створювати вражаючі ефекти та надавати приміщенню сучасний вигляд. Холодне світло відрізняється яскравістю та чіткістю, створюючи чудовий контраст з оточуючими елементами.
Світлодіодна стрічка найчастіше застосовується в якості основного освітлення в приміщеннях з низькою вологістю.
Характеристики:
- Напруга (В): 12V
- Потужність (Вт): 14.4
- Кількість світлодіодів на метр: 60
- Кратність порізки: 3 діоди
- Рівень вологозахисту: IP20
- Колір світіння: Холодний білий
- Температура світла (К): 7000-8000К
- Тип світлодіода: SMD 5050
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AVT |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет свечения | Белый |
| Состояние | Новое |
| Тип освещения | Светодиодная лента |
| Мощность | 14.4 Вт |
| Цветовая температура | 8000K |
| Количество светодиодов | 60 шт |
| Тип светодиодов | SMD5050 |
| Степень защиты, IP | IP20 |
| Количество метров в бабине | 5 м |
| Длина | 5000 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Светодиодов шт/м | 60 |
Информация для заказа
- Цена: 67 ₴


