Світлодіодна гірлянда являє собою прозорий горизонтальний провід, на якому рівномірно розміщені звисаючі вертикальні нитки зі світлодіодами.
Вогні заворожують нас своєю теплотою, затишком і казковістю. Створіть для себе красиву і незвичайну обстановку.
Гірлянди здатні втілити всі ваші фантазії і задуми з декорування вашого приміщення.
Вони можуть використовуватися в оформлення вітрин магазинів, кафе, ресторанів.
- Колір світіння: теплий білий
- Кількість діодів: 192 LED
- Довжина:3 м.
- Висота: 2 м.
- Джерело живлення
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип освещения | Светодиодная гирлянда |
| Режим работы | Динамический |
| Напряжение | 220 В |
| Количество светодиодов | 192 шт |
| Форма лампочки | Капля |
| Упаковка | Коробка |
| Степень защиты IP | 20 |
| Состояние | Новое |
| Тип гирлянды | Нить комнатная, Штора комнатная |
| Управление | На корпусе |
| Размеры | |
| Длина | 30000 мм |
| Высота | 20000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 354 ₴



