Світлодіодний SMART світильник-люстраTHE LIGHT 36w без пульта керування – це світильник нового покоління. Це найекологічніше джерело світла. Led світильник споживає мінімум електроенергії (на 85% менше ламп розжарювання), має вражаючий термін служби 30 000 год. випромінює УФ та ІЧ променів, не потребує спеціальної утилізації тощо.
Світильник має стильний лаконічний дизайн, що підійде для будь-якого інтер'єру та типу приміщення. Важливим моментом є те, що світлодіоди розміщені поступово по всій площі світильника. Таким чином забезпечує його однорідне свічення, без виникнення темних зон, які погіршують зовнішній вигляд світильника, що працює. Також завдяки цьому забезпечується рівномірне освітлення всього приміщення, де встановлений світильник. Створюється комфортне для очей, екологічне та безпечне освітлення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Количество источников света | 1 |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Тип лампы | LED модуль |
| Мощность лампы | 36 Вт |
| Напряжение сети | 185~265 B |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Производитель | THE LIGHT |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Датчик движения | Нет |
| Мощность | 36 Вт |
| Источник света | LED module |
| Угол рассеивания | 180 град. |
| Рабочее напряжение (В) | 165-260 |
| Световой поток | 2880 лм |
| Тип светильника | Накладной |
| Цвет плафона | Белый |
| Способ монтажа | Накладной |
| Форма плафона | Круглая |
| Тип | Люстра/Светильник потолочный |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 39 см |
| Высота | 7 см |
| Вес | 0.7 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма | Круглый |
- Цена: 999 ₴




