
Клемма универсальная 5 проводов SVT-215 (50)
18 ₴
- Готово к отправке
- Код: SVT-215
- +380 (93) 101-71-383806684694 Офіс менеджер,Life Vodafone
Головна/Каталог/Електромонтаж/Клемники і конектори/Клема сполучна типу WAGO 222-415 на 5 проводів 0.08–4 мм²/12–28AWG 32А 250В важільний затискач Premium
Клема сполучна типу WAGO 222-415 на 5 проводів 0.08–4 мм²/12–28AWG 32А 250В важільний затискач Premium
-58%

![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Особливості
КОД:EKYK-215AO
8 грн
18 грнВи економите:10 грн
доступність: 186 шт
До завершення акції залишилось:7днів
9годин
6хвилин
21секунда
Кількість:1 шт.
+−
Мінімальне замовлення 300 грн
До побажаньПорівнятиЧому купувати тут безпечно?
- Працюємо з 2013 року
- Оплата на офіційний рахунок
- Легке повернення невживаних товарів
- Завжди на зв'язку. В телеграм відповідають живі люди!
Варіанти оплати
Доставка
Наші переваги
- - Більше 10 років на ринку
- - Власний склад у Києві
- - Прямі поставки
Знайдіть подібні
БрендEdisons
- СПИСОК ВАРИАНТОВ ТОВАРА
Опис
Клема сполучна типу WAGO 222-415 на 5 проводів з важільним затискачем призначена для підключення багатожильних провідників перетином від 0,08 до 4 мм2, одножильних до 2.5 мм2. З'єднання без використання інструменту.
Наявність спеціального паза в корпусі клеми для розміщення важеля у закритому положенні надійно запобігає випадковому від'єднанню провідника.
Використання клеми гарантує надійність контактів та виключає коротке замикання та розігрів у точці з'єднання.
Характеристики:
Кількість провідників: 5 (12-28 AWG)
Перетин провідника, що підключається: від 0,08 до 4 мм2
Струм: 32А
Робоча напруга: 250В
Тип затискача: натискний важіль
Матеріал: PA66
Колір корпусу: сірий
Застосування:
- індуктивні датчики руху та світлові гірлянди
- підключення люстр та світильників
- пристрої сигналізації та відеоспостереження
- підключення лічильників електроенергії та електромоторів
- розподільні коробки та тимчасові підключення
- телефонні кабелі та переговорні пристрої
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SVT |
| Тип элемента крепежа кабеля | Клемма для кабеля |
| Длина | 26.9 мм |
| Ширина | 20.7 мм |
| Диаметр | 14.6 мм |
| Цвет элемента крепежа | Серый |
| Материал изоляции | АБС-Пластик |
| Цвет изоляции | Оранжевый |
| Конструкция | Прямая |
| Одноразовое соединение | Нет |
| Количество модулей | 5 |
| Состояние | Новое |
- Цена: 18 ₴





