Колір світіння Білий
Температура світіння 5000 K
Потужність 18W
Робоча напруга 185-265 V
Світловий потік 1800 Lm
IP захист IP40
Матеріал корпусу Поліамід
Клас енергоефективності A+
Спосіб монтажу Пластиковий фіксатор Форма Квадратна
Клас якості Professional
Тип лампи Світлодіодний модуль
Серія Silver
Ширина 150 мм
Довжина 150 мм
Висота 35 мм
Ресурс роботи 40000 год
Бренд AVT
Країна виробник Китай
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Количество источников света | 1 |
| Материал плафона, подвесок | Поликарбонат |
| Материал каркаса | пластик |
| Тип лампы | LED модуль |
| Мощность лампы | 18 Вт |
| Напряжение сети | 185~265 B |
| Степень защиты IP | 40 |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый, Серебро |
| Цвет свечения | Белый |
| Производитель | AVT |
| Страна производитель | Китай |
| Датчик движения | Нет |
| Мощность | 18 Вт |
| Источник света | LED module |
| Угол рассеивания | 180 град. |
| Рабочее напряжение (В) | 185-265 |
| Цветовая температура | 5000K |
| Световой поток | 1800 лм |
| Тип светильника | Накладной |
| Форма | Квадратная |
| Цвет плафона | Белый |
| Способ монтажа | Накладной |
| Форма плафона | Квадратная |
| Тип | Светильник настенно-потолочный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 15 см |
| Ширина | 15 см |
| Высота | 4 см |
- Цена: 296 ₴





