Світлодіодний EUROLAMP LED Світильник SMARTLIGHT LIGHT Crystal Ring T15 50W 3000K-6500K
Особливість даного виду світильників – це можливість управління температурою свічення і світловим потоком за допомогою пульту управління.
Простий в установці і практичний у використанні, світильник SmartLight допоможе Вам заощадити не тільки кошти, а й час, адже тепер для регулювання освітленості в приміщенні є пульт.
У режимі максимального рівня освітленості, світильник SmartLight 50W видає 4000Lm світлового потоку.
Даний тип світильників рекомендовано використовувати в приміщеннях типу: кухні, віталень, спалень, дитячих кімнат.
Мінімалістичний універсальний дизайн світильника підійде під будь-який стиль приміщення.
Також, світильник SmartLight володіє безліччю додаткових функцій і режимів для зручності використання. Таких як:
- управління колірною температурою від 3000К до 6500К;
- таймер автоматичного вимкнення;
- управління яскравістю;
- режим нічника;
- режим пам’яті.
-
Номінальна потужність, W Номінальний світловий потік, Lm Колірна температура, К. Напруга, V Індекс кольоропередачі, Ra. 80
Кут розсіювання, градусів Гарантійний термін 2 роки
Світло Регулюєтся
Номінальний термін служби, год 50000
Розміри, мм H D. 70 350
Штрих код упаковки 4260642637859
Час запуску, с. <0,5
Частота, Hz 50/60
Клас енергоефективності A
Кількість циклів вмикання/вимикання 100000
Коефіцієнт збереження світловіддачі в кінці номінального терміну служби ≥94.8%
Коефіцієнт потужності 0,5
Можливість регулювання освітленості (димер) присутня
Миттєве повне світло, с=% <0,5с=60%
Робоча температура, С°. -20 +40
Пило-волого захист, IP 20
Матеріал Пластик / Метал
Тип монтажу Накладний
Вага, кг 0,96
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Лофт/индустриальный стиль |
| Количество источников света | 1 |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Материал каркаса | алюминий |
| Тип лампы | LED модуль |
| Мощность лампы | 50 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Тип выключателя | Настенный |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Цвет свечения | Белый-нейтральный/Теплый-желтый/Белый-холодный |
| Производитель | Eurolamp |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Мощность | 50 Вт |
| Источник света | LED module |
| Угол рассеивания | 120 град. |
| Рабочее напряжение (В) | 220-240 |
| Световой поток | 4000 лм |
| Тип светильника | Накладной |
| Цвет плафона | Белый |
| Способ монтажа | Накладной |
| Форма плафона | Круглая |
| Тип | Люстра/Светильник потолочный |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма | Круглый |
- Цена: 891 ₴




