Відгуки про компанію LedLight роздрiбна та гуртова торгiвля свiтлодiодним обладнанням
- Олег Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо! Завжди раді допомогти!
- Коментар продавця
- Олександр К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо!Дуже приємно! Раді допомогти!
- Коментар продавця
- Славік Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо!Завжди раді допомогти!
- Коментар продавця
- Андрій Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо,дуже приємно!Завжди раді допомогти!
- Коментар продавця
- Василь Х.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже задоволыный обслуговуванням.👍
- Коментар продавця
Дякуємо!Дуже приємно!Завжди раді допомогти!
- Коментар продавця
- Андрій Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо!Дуже приємно!
- Коментар продавця
- Тетяна М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
дякую за замовлення,все дуже швидко,все супер!!!
- Коментар продавця
Дякуємо,дуже приємно!Раді допомогти.
- Коментар продавця
- Олексій Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
гарний товар все працює
- Коментар продавця
Дякуємо! Дуже приємно!
- Коментар продавця
- Евгений Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Заказали две розетки на четыре вилки и один двойник! В итоге приехало два двойника и одна розетка на четыре вилки(((
- Коментар продавця
Так наша помилка,пішли вам на зустріч хтіли бистріше відправити в субботу хоча і не працюем в цей день ,з понеділка все виправим
- Коментар продавця
- Сергей К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
після замовлення підняли ціну вдвічі
- Коментар продавця
Ціну підняли нам постачальники,навіть не підняли а порахували так як цей товар коштуе на справді тому що помилились самі з ціною.Вас попередили відразу,ви ще навіть замовлення не зробили,для чого цей цирк?Тим паче в нас і зараз цей товар дешевше ніж в інших
- Покупець
замовлення було зроблене в 10 годин 50 хвилин 13.03.23. скасовано о 15 годині після того як мені повідомили про нову вартість товару. Ви хоч перевіряйте данні перед тим як писати відповідь. Так що цирком займаєтесь Ви. я розумію що погані відгуки це погано, але майте лице їх визнавати.
- Коментар продавця
